Bu sezgisel mentorluk programı ruhunuzun sesiyle düzenli kontroller yapmak ve amacınızı sevgi ve anlamla yaşamayı planlamak için daha da derinlere inen, geleneksel olmayan ve kapsamlı bir yaklaşım kullanır. 6 aylık süreçte; Yüksek benliğinizi bedeninizde hissetmeye engel olan programların adım adım yok oluşları ve yerine huzur, sevinç, zenginlik ve varlık bilincinin hissedilmesi, Titreşiminizin yükselmesi ve yaşamınızın her yönüne yansıması, 3. boyuttaki eski şablonlarınızın yok oluşu, 5. boyut yeni insan şablonlarınızın enerji alanınıza indirilmesi ve onları nasıl kullanmaya başlayacağınızı öğrenmek, Sezgisel süreçlerinizin yoğunlaşması ve gizli yeteneklerinizin açığa çıkmaya başlaması ( aldığınız yeni şablonlar bu sürece güçlü katkı sağlayacaktır) Hiçbir dış koşula bağlı olmayan huzur, sevgi ve esenlik hissetmeye başlamak, Kendinden eminlik, Işık Bedeninizi aktive edecek kodları indirmek, Rehberleriniz ile daha yakın ve bilinçli olarak ortak yaratım, rehberlerinizi daha yakın hissetmek, Eksiklikten, yoksunluktan değil, tamlık ve bütünlük alanı olan Kuantum Alanından yaratım yapmaya başlamak, Yaratmak istediğiniz hayatı adım adım yüksek bilinç ve dharma'nıza göre yaratmak arzusu, daha geniş bir amaç arzusunun tezahür etmeye başlaması, Eril ve Dişil enerjilerin dengelenmesi 5. boyut geçisine rahatlıkla ve kolaylıkla geçmek, Her 10 günlük süreçte 90 dakikalık zoom görüşme 6 aylık süreç boyunca Telegram desteği Seans sonraları için her 10 günde bir alanınızın taranması ve size özel pratiklerin verilmesi Bu çalışma oldukça kapsamlı bir süreçtir ve kendisinin sorumluluğunu tam olarak almak isteyenler ve 5. boyuta en az dirençle geçiş yapmak isteyenler için uygundur. Karşılıklı olarak bir ön görüşme sürecine girilir ve Mentor ve Danışan mutabık kalırsa süreç başlar. Ücret iadesi veya iptal süreci yoktur.


  • Kategori: Business
  • Süre: 01:30 Saatler
  • Yer:Google Toplantı Bağlantısı

Fiyat:144000

 

Açıklama

Kişisel veya profesyonel zorluklar mı yaşıyorsunuz veya size ilham veren ve heyecanlandıran fırsatlarla mı karşılaşıyorsunuz? Benim tutkum, tüm yol boyunca eylemlerinizin ruhunuzun gerçek, otantik doğasıyla uyumlu olmasını sağlamak için size rehberlik etmektir. Kendi sezginizin gücünü serbest bırakmanıza yardım edeceğim, böylece geçiş yolculuğunuz daha çok amaçlı ve daha az bunaltıcı olacak.

Bu sezgisel mentorluk programı ruhunuzun sesiyle düzenli kontroller yapmak ve amacınızı sevgi ve anlamla yaşamayı planlamak için daha da derinlere inen, geleneksel olmayan ve kapsamlı bir yaklaşım kullanır.