Sıradan gerçekliğin sınırlarını genişleten yollar ile birlikte aslında sezgisel mentorluk farklı isimlerle dünyanın en eski meslekleri arasında yer almıştır.

Sezgisel Mentorler danışmak istediğiniz konulara dair büyük resim perspektifi sunmayı amaçlar ve olayları fiziksel, duygusal ve enerjetik seviyede daha ayrıntılı keşfetmek için  ‘’kuşbakışı’’ bir farkındalıkla konunun içini ve çevresini görebilmeyi amaçlayarak stratejik karar verme süreçlerinde içgörüler ve yeni bilgiler ortaya çıkarmayı hedefler.

Günümüzde Dünya Ana’nın birçok lokasyonuna yayılmış ve tek bir alana odaklanan sezgisel mentorler mevcuttur. İster ilişkilere, ister kariyere veya yaşam tarzına odaklansın her sezgisel mentorun kendine özgü benzersiz bir tarzı vardır. Her biri duyu dışı algılarını farklı şekilde alırlar. Bu bir içgörü, görüntü, his veya duygu olabilir. Sezgisel Mentorler, bu sezgisel bilgileri kendi bilgi ve deneyimlerine dayanarak yorumlarlar.

Bana göre sezgisel mentorler, bir oturum için alan sağladıklarında çok açık ve bağlantılı olmalıdır.

Bu, sezgisel mentorlerin kendileri üzerinde çok fazla çalışma yapmalarını; danışanların yararına Yüksek Benliklerine, Evrensel Üstatlara veya Kaynağın Kalbine bağlanmak için açık bir kanal olmalarını gerektirir.


Bir Sezgisel Mentorle çalışırken ne gibi değişiklikler bekleyebilirsiniz?

  • Daha iyi kararlar almak ve daha güçlü ve kendinden emin hissetmek
  • Daha fazla bağımsızlık ve istikrara yol açan bolluk ve refah yaratmak
  • Yüksek benliklerine hizmet eden daha iyi fırsatları çekmek için
  • Zihinsel, duygusal, fiziksel sağlığı ve esenliği iyileştirmek
  • Sevdiğiniz şeyi yaparak bir tatmin duygusuna sahip olmak
  • Doğru zamanda doğru fırsatları çekerek zamandan, enerjiden ve kaynaklardan tasarruf etmek
  • Yüksek bir farkındalık durumu ve daha sakin, daha üretken bir deneyim hissetmek