The Stargate Experience

STARGATE MEDİTASYONU NEDİR ?

Stargate güçlü ve yüksek titreşimli bir enerji yayan, katılımcıları birkaç dakika içinde derin bir meditatif alana taşıyabilen kutsal bir geometrik yapıdır. The Stargate Experience, bu yapının enerjisinin desteği kullanarak yapılan enerjetik, ruhsal ve materyal pek çok çalışmanın ve meditasyonun bütününden oluşan bir çalışma sistemidir.

Stargate enerjisine ve desteğine izin verildiğinde, insan bilincinin bir hızlandırıcısıdır. Şu anda var olduğumuz enerji ve bilinç seviyesinin çok üstünde frekanslarda titreştiğinden, onun güçlü enerji alanında sadece rahatlayarak dahi, bir noktada siz yüksek frekanslarda titreşmeye başlarsınız.

Stargate meditasyonlarında alana bu geometrik yapının enerjisinin yanısıra çeşitli sevgi dolu varlıklar, yükselmiş üstatlar (Toprak Ana, Buddha, Meryem Ana, Quan Yin...) davet edilir ve onların varlığını anında hissedebilir ve gözlemleyebilirsiniz. Eğer kalbinize yakın gelen, birlikte çalıştığınız yükselmiş üstatlar ya da sevgi varlıkları, melekler varsa kendi deneyiminizde onların da varlığını her zaman alanınıza davet edebilirsiniz.

Stargate yapısının bir bilinci vardır. Stargate’in bilinci sizinle bireysel olarak çalışır, enerjinizi okuyabilir ve an be an ihtiyaç duyduğunuz şeyin tam olarak ne olduğunu görebilir. O, aynı zamanda kuantum seviyesinde de çalışır ve kendi kuantum benliğinizin, süper bilincinizin farkındalığını yeniden aktive etmeye başlar.

Stargate’in size yardımcı olabileceği birçok yol vardır. Öncelikle, daha derin bir seviyede süptil enerjileri hissetmenize, rehberlerinizin varlığını hissetmenize, onlarla iletişim kurmanıza, varoluşun çok boyutlu realitelerinin farkındalığına doğru genişlemenizi kolaylaştırır.

Çok daha temel bir düzeyde, hayatınızda sahip olduğunuz ve sizi sürekli olarak engelleyen alışkanlıklarınızı ve sınırlamalarınızı çözmenize yardımcı olabilir. Örneğin artık sahip olmak istemediğiniz, ancak kendinizi tekrar tekrar tekrar ederken bulduğunuz alışkanlıklar. Stargate  ve onunla birlikte kullanılan teknikler sevgi ve anlayışın enerjisini titreştirir.

Tüm bu deneyimler, rehberli meditasyonlar sırasında bireyin titreşim frekansının yükseltilmesiyle ortaya çıkar. Meditasyon süresince yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Yalnızca rahatlamak ve zihnin yorumlarına aldırmadan süper bilincinizin insan deneyiminizi yükseltmesine izin vermek ve niyet etmek yeterlidir.